Коротка біографічна довідка
- Закінчив філософський факультет Київського університету ім. Т. Г. Шевченка. За фахом – викладач філософських та суспільствознавчих дисциплін.
Його вчителями-наставниками були знамениті філософи-академіки:
Він єдиний із студентів вищих учбових закладів України, успішно пройшов творче стажування у групі дикторів Всесоюзного Центрального телебачення, під керівництвом Ігоря Кирилова, з яким тривалий час підтримував дружні творчі відносини.
Після завершення навчання в університеті створив і очолив Київську міську школу ораторського мистецтва молоді, яку на громадських засадах очолює донині в якості Почесного керівника /викладає ораторське мистецтво переважно в духовних учбових закладах.
Cтатті про нього наявні в профілі на Google-Академія:
- У 1993 р. завершує роботу над великим епічно-притчевим твором «Слава Богу» (Віршованим Євангелієм для дітей), який виходить накладом у 20 000 екз.
- У 1994 р. створює Віршовану Біблію для дітей «Початок», яка виходить також накладом у 20 000 екз.
https://scholar.google.com.ua/citations?user=BBxYRJQAAAAJ&hl=uk
Професор, доктор філологічних наук, завідувачка кафедри української філології, теорії та історії літератури (з 2011 до 2017 рр.), наразі в.о. декана факультету філології) Чорноморського національного університету імені Петра Могили ( >https://chmnu.edu.ua/kafedra-ukrayinskoyi-filologiyi-teoriyi-ta-istoriyi-literaturi/<) Даниленко Ірина Іванівна (>https://uk.wikipedia.org/wiki/Даниленко_Ірина_Іванівна<) в одній із своїх публікацій та у монографії «Молитва, як літературний жанр: генеза та еволюція» (>https://lib.chmnu.edu.ua/index.php?m=9&b=28<) згадує та аналізує низку поезій В. Кредо . (<http://lib.chdu.edu.ua/pdf/monograf/28/12.pdf<)
У науковій публікації "Молитва Господня в українській та російській поезії", професор Ірина Даниленко торкається важливих параметрів християнської творчості Василя Кредо (>http://lib.chdu.edu.ua/pdf/naukpraci/philology/2016/276-264-2.pdf<).
Письменниця Баран Ганна Василівна(>https://uk.wikipedia.org/wiki/Баран_Ганна_Василівна<) у Наукових записках Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (>http://lib.ndu.edu.ua/cgi-bin/irbis64r_12/cgiirbis_64.exe?LNG=&C21COM=S&I21DBN=FTEXT&P21DBN=FTEXT&S21FMT=fullwebr&S21ALL=<.>K%3Dдієприкметники<.>&Z21ID=&S21SRW=AVHEAD&S21SRD=DOWN&S21STN=1&S21REF=5&S21CNR=20<) у публікації «Біблійна фразеологія та цитування в українській віршованій та ритмізованій молитві ХХ ст.» згадує про два твори Василя Кредо.
Українські мовознавці, професор-академікШинкарук Василь Дмитрович (>https://uk.wikipedia.org/wiki/Шинкарук_Василь_Дмитрович<) та професор-академік Олійник Ольга Борисівна (>https://uk.wikipedia.org/wiki/Олійник_Ольга_Борисівна<) у навчальному посібнику «Культура мовлення», видання Чорноморського національного університету ісені Петра Могили (офіційно рекомендованому Міністерством освіти і науки України для вищих навчальних закладів України) в публікації «Публічний виступ. Культура української мови» використовують духовні твори Василя Кредо.(>http://lib.chdu.edu.ua/pdf/posibnuku/251/17.pdf<)
Твори письменника увійшли до «Антології української християнської віршованої молитви» у збірнику-навчальній книзі «Молитва небо здіймає вгору» (2011 р.) (>http://bohdan-books.com/catalog/book/102625/<)
Кінодокументалістика
У 1993 році Українською студією хронікально-документальних фільмів(>https://uk.wikipedia.org/wiki/Українська_студія_хронікально-документальних_фільмів<) було знято 28-хвилинний документальний фільм «Хрещений» за участю Василя Кредо про його християнську духовну творчість. Автором сценарію та режисером був Василь Трохименко (>https://libukr.livejournal.com/20971.html<) /Сайт бібліотеки української літератури у м. Москві, Программа мероприятий за 14 июля 2007 /. Посилання ініціюється у пошуковій системі (https://www.bing.com/ )
- З 1996 р. до 2000-ліття Різдва Христового мав тисячі виступів в Україні та за кордоном серед дітей, молоді та широкої слухацької аудиторії, одночасно ретельно накопичуючи унікальну, маловідому серед суспільних верств населення, інформацію про вкрай злочинні аспекти будівництва каскаду Дніпровських штучних морів-водосховищ.
ЗМІ постійно (з 1997 р. і донині) інформували /і продовжують інформувати/ про «якісь-десь» виступи письменника, ніколи не надаючи ні фото, ні відеоматеріалів, не вказуючи адрес приміщень та часу і дат виступу.
https://www.unian.ua/health/country/337531-chi-zagrojue-povin-dambi-kijivskogo-morya.html
Відтоді і донині він ніколи і нікому не надавав жодних інтерв'ю, не виголошував ніяких заяв. Усі повідомлення про будь-які начебто "заяви" Василя КРЕДО - є абсолютним ФЕЙКОМ і НАХАБНОЮ БРЕХНЕЮ!
14.06.2013 р. Корпорація GOOGLE в якості дарунка сама виставляє у світову мережу Інтернету благодійний блог письменника Василя Кредо.
На даний час, він також визнаний інтернет-фахівцями найбільш інформаційно-насиченим серед усіх письменницьких блогів світу (має сотні вичерпних посилань на енциклопедичні та інформаційні Інтернет-джерела на понад 30000 сторінок текстів).
Нині на даному блозі оприлюднено знамениті твори письменника : ВІРШОВАНУ БІБЛІЮ для дітей "ПОЧАТОК", ВІРШОВАНЕ ЄВАНГЕЛІЄ для дітей , Віршований Молитвослов, поетичний щоденник "Київ-Єрусалим" та інші.
Також оприлюднено сенсаційний рукопис нотаток до містично-історичної кіноепопеї "ВОДА", в якому розкриваються величезні таємниці злочинно-кримінального спорудження найбільшого та найнебезпечнішого на Землі Дніпровського каскаду водосховищ.
ПРОХАЄМО ПОВІДОМИТИ ПРО ДАНИЙ БЛОГ СВОЇХ ЗНАЙОМИХ, РІДНИХ ТА РОДИЧІВ!